Замовлення, Оплата та Доставка

Замовлення ми приймаємо та обробляємо кожного дня. Під обробкою замовлення слід розуміти перевірку інформації про товар, наявність його на складі, пакування та відправку Клієнту.

Оформити замовлення або отримати консультацію Ви можете зручним для Вас способом:

  • Подати заявку на сторінці товару який Вам сподобався натиснувши на кнопку “Додати в корзину” і заповнити коротку форму;
  • Зателефонувавши за номерами:

+38 099 486 88 46 – Водафон

+38 098 475 58 66 Київстар

Термін доставки від 1 до 6 робочих днів.

Умови доставки

Доставку товарів здійснюємо у всі міста України за допомогою «Нової Пошти» або її аналогів (Укрпошта, Автолюкс, тощо)

  • За вказаною адресою (на роботу чи додому)
  • В одне з найближчих відділень «Нової Пошти» або її аналогів

Доставка та при необхідності зворотня доставка оплачється Клієнтом при отриманні замовлення. Послуги кур’єрської доставки на адресу здійснюються службою Нової Пошти і оплачуються Клієнтом згідно тарифів.

Для отримання замовлення Вам необхідно мати при собі паспорт або посвідчення водія. Перед тим, як підтвердити доставку підписом, розпакуйте посилку та перевірте, будь ласка, чи відповідає товар у посилці Вашому замовленню. Перевірте також цілісність товару у посилці.

Якщо Ви не можете отримати замовлення в назначений час, зберагіння посилки на складі Нової пошти довше 5 днів оплачується окремо.

Умови оплати

  • Зворотнім платежем при отриманні товару у відділенні «Нової Пошти» або її аналогів;
  • На картку ПриватБанку (реквізити висилаються на електронну скриньку Замовника). Термін оплати – 1 тиждень з дня замовлення.

Обмін товару чи грошове повернення

Ви можете відмовитися від доставленого нами товару, у випадку, якщо доставлений товар не відповідає тому, що ви замовляли і товар може бути повернений безпосередньо в момент доставки. Товар повинен бути повернений в своїй оригінальній упаковці.

Якщо у Вас є будь-які питання, будь-ласка, зв’яжіться з нашим відділом обслуговування за контактами вказаними на сайті.